שופרות ומתופפים

ניגון שופרות ותיפוף בתופים היא הדרך הנכונה לשדרג כניסה של חתן בר מצווה וכניסה של חתן וכלה לחופה. הכניסה תתחיל עם תקיעת שופר שנשמעת חזק בכל האולם ויוצרת צמרמורת אצל כל האורחים, לכן מכן המתופפים יתחילו לתופף ולעשות שמח בכניסה לחופה. המתופפים גם יכולים להשתלב אחר כך גם ברחבת הריקודים ולתופף עם האורחים ופשוט לעשות שמח. צרו קשר עוד היום בכדי לשריין תקיעת שופרות ותיפוף מתופפים באירוע שלכם.

תמונות מאירועים

מה חשוב לדעת?

כיצד ניתן לשלב שופרות ומתופפים באירוע?

יש מגוון דרכים בהן להקת שופרות ומתופפים יכולה להשתלב באירוע. למשל תקיעת שופר וצמד מתופפים בכניסה של חתן בר מצווה, ליווי שופרות ומתופפים בכניסה של חתן וכלה לחופה, מעגל מתופפים אחרי ריקוד סלואו של החתן והכלה, שופרות לחתונה לאחר שבירת הכוס בחופה, מתופפים לבר מצווה למופע אב ובן, מעגל מתופפים לחתונה בזמן הריקודים להפעלת קהל המוזמנים ועוד.

איך בוחרים להקת שופרות ומתופפים?

מכיוון שמדובר על הופעה שכל האורחים יסתכלו עליה, במיוחד אם להקת השופרות והמתופפים מלווה את בעל השמחה בכניסה לאולם, אז חשוב לבקש דוגמאות של נגינה מאירועים קודמים. לכל להקת שופרות ומתופפים שמכבדת את עצמה יש קטע ווידאו לדוגמה של ליווי שופרות ומתופפים שהיא ביצעה בעבר. לפי הליווי לדוגמה תוכלו לדעת האם כדאי לכם להזמין את להקת השופרות והמתופפים.

מה עוד חשוב לדעת על שופרות ומתופפים לאירועים?

רוב להקות השופרות והמתופפים מכילים צוות של 2-6 אנשים (אין צורך ביותר מזה). כמובן שככל שרוצים יותר נגני שופרות ומתופפים המחיר עולה בהתאם. ברוב האירועים משתמשים ב-2 נגנים. כדאי גם לברר מול הלהקה שהשופרות שמשתמשים בהם לאירוע הן שופרות איכותיות מעבודת יד, אחרת צליל השופרות לא יהיה חלק ונעים לאוזן.

צור קשר

כל סוגי האטרקציות לכל סוגי האירועים במקום אחד – רק טוב יותר! 

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים