קיאק פירות

קיאק פירות היא האטרקציה הפופולארית ביותר מבין דוכני המזון לאירועים. דוכן בצורת קיאק המגיש לאורחים שפע של פירות טריים ומתוקים ישר אל תוך רחבת הריקודים. כל הפירות טריים, ללא תוספת סוכר או צבעי מאכל, בעלי ערכים תזונתיים נפלאים. קיאק פירות ברחבת הריקודים היא חוויית מזון שהאורחים לא שוכחים. היא משדרגת את האירוע פלאות הן מבחינת הקייטרינג והן מבחינת היוקרה שהיא מוסיפה לאירוע.

תמונות מאירועים

מה חשוב לדעת?

אילו סוגי פירות מוגשים בקיאק פירות?

קיאק פירות ממוצע מכיל לרוב בסביבות 10-15 סוגי פירות. הפירות נבחרים על ידי הלקוח, ובהתאם לפירות העונה שבמלאי. בחורף ניתן ליהנות מפירות הדר כמו תפוז, אשכולית, תותים ועוד. בקיץ ניתן ליהנות מפירות כגון אבטיח, ענבים, קיווי, מנגו, מלון ועוד. ניתן גם להוסיף לקיאק פירות משקאות שייק על בסיס פירות ועוד.

מה הופך קיאק פירות לאטרקציה מצליחה?

קיאק פירות מצליח לאירוע חייב לכלול מגוון רחב של פירות, ההמלצה היא למגוון של לפחות 10-15 סוגי פירות. כל הפירות צריכים להיות טריים ומתאימים לעונה. אם אתם רוצים לכלול פירות שלא מהעונה קחו בחשבון שתצטרכו לשלם יותר והטריות של הפירות לא תהיה הכי טובה. כל הפירות צריכים להיות חתוכים בצורה נוחה לאכילה ומוגשים על הקיאק בצורה יפה לעין וקלה לשים בצלחת.

מה עוד חשוב לדעת על קיאק פירות?

חברות דוכני מזון לאירועים לרוב מציעות קיאק פירות בשלושה גדלים: קטן, בינוני וגדול. ככל שהקיאק גדול יותר כך כמות הפירות תהיה גדולה יותר. שימו לב להתאים את גודל קיאק הפירות לגודל המוזמנים באירוע. אין טעם להזמין קיאק פירות גדול או בר פירות לאירוע עם כמות מוזמנים מצומצמת. עוד חשוב לדעת שנהוג שקיאק הפירות מוגש על יד הרחבה כחלק מהקינוחים לאחר שהוגשו המנות העיקריות.

צור קשר

כל סוגי האטרקציות לכל סוגי האירועים במקום אחד – רק טוב יותר! 

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים