צילום מגנטים

צילום מגנטים לאירועים הוא ככל הנראה אחד מהגימיקים הכי מבוקשים לחתונות, בר/בת מצווה ובריתות. תמונות מגנטים הם המזכרת המושלמת לאורחים באירוע. הן נשמרות לאורך שנים ואינן מאבדות את הצבע. האורחים פשוט אוהבים לקחת איתם מזכרת נהדרת מהאירוע שהם יכולים להצמיד על המקרר או דלת הכניסה. חברת דז'ה וו מציעה שירות צלמי מגנטים לחתונה, בר/בת מצווה ובריתות, באיכות המגנטים הגבוהה ביותר. ניתן לרכוש חבילת צילום מגנטים בנפרד או כחלק מחבילת צילום מקיפה.

תמונות מאירועים

מה חשוב לדעת?

כיצד עובד צלם מגנטים לאירועים?

צלמי מגנטים לאירועים עובדים ברוב המקרים באותה הדרך. הצלם עובר בין האנשים בחתונה ודואג לקחת כמה שיותר תמונות נהדרות של בעל השמחה, משפחתו והאורחים. התמונות מועלות למדפסת איכותית שמדפיסה את התמונות בכמה עותקים על מגנטים חזקים. כל התמונות יוצגו בעמדות המגנטים באירוע בכדי שהאורחים יוכלו לקחת את המגנטים למזכרת מתי שיחפצו. לאחר האירוע כל התמונות ימסרו ללקוח והוא יכול לבחור תמונות נוספות להדפסה על מגנטים.

איך בוחרים חברת צילום מגנטים לאירועים?

כשבוחרים חברת צילום המתמחה בצילום מגנטים לאירועים חשוב לדאוג שצלם המגנטים מגיע עם מספר אנשי צוות כך שהצלם לא יצטרך לעזוב את אזור האירוע בכדי להדפיס את התמונות על המגנטים בעצמו. כך מבטיחים שתמיד יש צלם מגנטים נוכח באירוע. בנוסף, חשוב לוודא שהחברה מדפיסה את התמונות עם מדפסת צילום מגנטים איכותית שלא פוגעת באיכות התמונה, ושהמגנטים שחברה משתמשת בהם תקינים וחזקים. כמובן בנוסף, מומלץ לבחור בחברת צילום מגנטים שמציע חבילת צילום במחיר הוגן ביחס לאיכות המגנטים.

מה עוד חשוב לדעת על צילום מגנטים אירועים?

מגנטים לחתונה, מגנטים לבר מצווה, מגנטים לבת מצווה ומגנטים לברית יכולים להגיע עם כיתוב המציין את שם האירוע והתאריך. לדוגמה כיתוב "החתונה של אורי ומיכל". נוסף על כך, רוב צלמי המגנטים מציעים ללקוח לבחור בין גדלים שונים של מגנטים. חשוב לשים לב שככל שהמגנט גדול יותר כך הצילום צריך להיות באיכות טובה יותר. עוד פרט חשוב שכדאי לשים לב אליו, ניתן לבקש להוסיף עיצובים למגנטים כמו אייקונים, צורות ועוד.

צור קשר

כל סוגי האטרקציות לכל סוגי האירועים במקום אחד – רק טוב יותר! 

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים