פירוטכניקה לאירועים

פירוטכניקה היא שם כולל למגוון רחב של אטרקציות לאירועים אשר משדרגות את הכניסה לאולם, טקס החופה, ריקוד הסלואו וחלק הריקודים באירוע עם שילוב של זיקוקים, קרח יבש, בועות סבון ואפקטים שונים. חברתנו מספקת מגוון רחב של שירותי פירוטכניקה לאירועים, חתונות, בר/בת מצווה ואירועים עסקיים, החל מחבילת פירוטכניקה לריקוד סלואו ועד למפגן זיקוקי דינור לחתונה. אנחנו הפתרון שלכם לכל דרישות הפירוטכניקה של האירוע.

תמונות מאירועים

מה חשוב לדעת?

מהן אטרקציות הפירוטכניקה הכי פופולאריות לאירועים?

רוב האירועים המצליחים משלבים את אטרקציות הפירוטכניקה הבאות: זיקוקים בכניסה לחופה, מכונת קח יבש בריקוד הסלואו, מכונת בועות סבון ברחבת הריקודים, זיקוקים קרים בשיא שיר הסלואו, מכונת קונפטי במהלך החגיגות, מפגן זיקוקי דינור בשמיים, בלונים מתעופפים לאוויר, בלונים מתפוצצים ועוד.

איך בוחרים חברת פירוטכניקה לאירועים?

הדבר החשוב ביותר בבחירת חברת פירוטכניקה לאירועים הוא כל קודם לוודא שהחברה פועלת תחת רישיון מפעיל פירוטכניקה לאירועים ויש לה ביטוח פעיל על האטרקציות שהיא מעניקה. לאחר מכן, מומלץ לבחון אילו חבילות פירוטכניקה החברה מספקת ולהשוואות בין הצעות המחיר לאטרקציות הפירוטכניקה בין החברות השונות.

מה עוד חשוב לדעת על פירוטכניקה לאירוע?

כל אטרקציית פירוטכניקה צריכה להיות מלווה במפעיל עם רישיון. אז חשוב לוודא שחברת האטרקציות לאירועים שולחת מפעיל בעל רישיון שכבר הפעיל את המכונות הללו באירועים קודמים. בנוסף חשוב לזכור שרוב חברות הפירוטכניקה לאירועים מציעות חבילות פירוטכניקה לריקוד סלואו, כניסה לחופה, כניסת בר/בת מצווה המשלבים מספר מייצגי פירוטכניקה במחירים אטרקטיביים, מומלץ לקחת חבילה במחיר מוזל. נוסף על כך, חשוב לתאם עם מתחם האירועים את אטרקציות הפירוטכניקה בכדי למנוע בעיות בטיחותיות.

צור קשר

כל סוגי האטרקציות לכל סוגי האירועים במקום אחד – רק טוב יותר! 

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים