פינות יצירה

פינות יצירה הן אטרקציות נפלאות בכדי להעניק תעסוקה לילדים במהלך האירוע ולשלוח אותם הביתה עם מזכרת נחמדה מהאירוע עצמו בכדי שהם לא ישכחו כמה כיף היה להם. חברתנו מספקת מגוון רחב של פינות יצירה לאירועים עבור ילדים מכל הגילאים, מגילאים קטנים ועד לגילאי בר מצווה. צרו איתנו קשר עוד היום בכדי לבחור את פינות היצירה שישדרגו לכם את האירוע.

תמונות מאירועים

מה חשוב לדעת?

מהן פינות היצירה הכי פופולאריות לאירועים?

פינות היצירה הפופולאריות ביותר לאירועים הן: מאפרת פול מון, פינת קעקועים זמניים, פינת יצירת תכשיטים, פינת שזירת צמות, יצירת כובע אישי, עיצוב שלט לחדר, פינת יצירת סליים, בניית סירות מעץ, עיצוב דרבוקה, יצירת מגנט מחלוקי נחל, עיצוב כוס שתיה אישית, יצירת תיק שרוך, עיצוב קנבס אישי לטלייה על הקיר, שזירת סלי רטרו, יצירת מסכת גיבורי על ועוד.

איך בוחרים פינת יצירה לאירוע?

תחילה חשוב להבין מהו סוג האירוע המתוכנן ומהו גילאי הילדים המוזמנים לאירוע מכיוון שיש פינות יצירה שיותר מתאימות לילדים קטנים ופינות יצירה שיותר מתאימות לבני עשרה. לאחר מכן, מומלץ ליצור קשר עם חברה המספקת פינות יצירה לאירועים ולקבל את חוות הדעת של נציג החברה לגבי עמדות היצירה המתאימות ביותר לסוג האירוע. ולבסוף, מומלץ לחשוב על איזו מזכרת יצירה אתם רוצים שהילדים ייקחו איתם הביתה בסוף האירוע.

מה עוד חשוב לדעת על פינות יצירה לאירועים?

חשוב לדעת שחלק מפינות היצירה מגיעות בליווי מדריך או מפעיל מוסמך המתפעל אותם. למשל בעמדת מאפרת פול מון יש מאפרת מקצועית שמאפרת את הילדים. אז יש לברר האם העמדה מגיע עם מפעיל או לא. חשוב גם לוודא שמתחם האירוע יכול לאכלס את פינת היצירה. יש מתחמי אירועים שלא מוכנים להעניק מקום לפינות יצירה מסוימות, אז בדקו מול מתחם האירוע לפני הזמנה סופית.

צור קשר

כל סוגי האטרקציות לכל סוגי האירועים במקום אחד – רק טוב יותר! 

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים