סלואו חתונה

רוצים להפוך את רגע הסלואו בחתונה לרגע המרגש ביותר בערב החתונה? אז אתם חייבים להוסיף כמה אטרקציות לריקוד החתן והכלה. יש מגוון אטרקציות לריקוד סלואו חתונה שניתן לשלב בריקוד הראשון שלכם בתור חתן וכלה, החל מזיקוקי דינור ועד לבלונים רומנטיים שנופלים מהשמיים, שיהפכו את הרגע הקסום של הריקוד הראשון לחוויה בלתי נשכחת לכם ולכל האורחים.

תמונות מאירועים

מה חשוב לדעת?

אילו אטרקציות לריקוד סלואו הן הכי פופולריות?

כפי שציינו לעיל, יש מגוון דרכים בהן ניתן לשדרג את ריקוד החתן והכלה הראשון בחתונה. דוגמאות לאטרקציות שניתן לשלב במהלך הסלואו הראשון הן: זיקוקי די-נור, בלונים שנופלים מהשמיים, מכונת עשן שיוצרת רקע של ריקוד בחלום, מופע המשלב אורות ופירוטכניקה, מכונת בועות המפריחה בועות סבון, בלוני לבבות אדומים, מבנה אותיות גדול לרקע, להקת זמרים, מבנה לב זוהר ועוד.

איך בוחרים ספק אטרקציות לריקוד סלואו?

בדרך כלל ספק האטרקציות העיקרי שלכם לחתונה יכולה גם לספק לכם אטרקציה לריקוד סלואו, אך במידה ואתם זקוקים להזמין ספק אטרקציות חיצוני רק לחלק ריקוד החתן והכלה אז מומלץ לבקש מהספק החיצוני דוגמאות לריקודי חתן וכלה שהוא כבר הפיק בעבר. לאחר מכן, בקשו הצעת מחיר למכלול האטרקציות שאתם רוצים לריקוד הסלואו בחתונה ובצעו סקר שוק עם מספר ספקים במקביל.

מה עוד חשוב לדעת על אטרקציות לריקוד סלואו?

הרבה פעמים ניתן לקבל חבילת אטרקציות לריקוד סלואו בעלות מוזלת הכוללת שילוב של כמה אטרקציות כמו למשל מכונת עשן, מכונת בועות ובלונים בצורת לב. במידה הזמנתם מופע אורות ופירוטכניקה או זיקוקי דינור אז ספק האטרקציות חייב לשלוח אדם מוסמך שיפעיל את מערכת הפירוטכניקה ויפקח עליה במהלך הסלואו.

צור קשר

כל סוגי האטרקציות לכל סוגי האירועים במקום אחד – רק טוב יותר! 

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים