משחקי שולחן ומולטימדיה

השכרת שולחנות משחק לאירועים היא אטרקציה מצוינת לבר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת ואירועי חברה. ניתן להציב את שולחנות המשחק באולם אירועים, בגן אירועים, בחצר הבית ובכל מקום שתרצו. שולחנות משחק מפעילות את הילדים והמבוגרים באירוע ומשדרגות את חווית ההנאה כפליים. אצלו בחברת דז'ה וו תוכלו למצוא מגוון רחב של שולחנות משחק לאירועים, שולחנות משחק לבר מצווה, שולחנות משחק לימי הולדת באיכות הגבוהה ביותר ועמדות מולטימדיה מהנות.

תמונות מאירועים

מה חשוב לדעת?

אילו סוגי שולחנות משחק להשכרה הכי פופולאריים?

חברתנו מציעה מגוון רחב של שולחנות משחק להשכרה לפי דרישות הלקוח. שולחנות המשחק הפופולאריים ביותר בתחום האירועים הם לרוב שולחנות ביליארד, שולחנות פינג פונג, שולחנות הוקי אוויר, כדורגל שולחן, שולחנות משחק זריקה לסל, עמדות מולטימדיה מציאות מדומה, שולחנות באולינג, עמדות פלייסטיישן, שולחנות משחק קליעה למטרה ושולחנות קזינו.

איך בוחרים חברת השכרת שולחנות משחק לאירועים?

ברוב האירועים רצוי להשכיר לפחות 4-6 סוגי שולחנות משחק. לכן, החברה המספקת לאירוע שולחנות משחק צריכה להחזיק בקטלוג שולחנות משחק מגוון עם זמינות במלאי לתאריך האירוע. חשוב גם לוודא שהחברה מספקת שולחנות משחק יחסית חדשים ולא שבורים. מומלץ גם להעסיק חברה שיכולה לשלוח נציג מטעמה שיהיה זמין במהלך האירוע בכדי להדריך את הילדים לגבי השימוש בשולחנות המשחק.

מה עוד חשוב לדעת על השכרת שולחנות משחק?

בין אם משכירים שולחנות משחק לבר מצווה או בין אם משכירים שולחנות משחק לימי הולדת, חשוב לדאוג לשולחנות משחק עבור מספר גילאי ילדים. לא כל ילד יכול לשחק בעמדת פלייסטיישן או בעמדת סנוקר. מומלץ לגוון את שולחנות המשחק כך שילדים מכל הגילים יוכלו ליהנות. המלצה חמה נוספת, לפני האירוע בדקו בעצמכם את שולחנות המשחק בכדי לוודא ששולחנות המשחק תקינים ובטוחים לשימוש.

צור קשר

הפקת אירוע מושלם עם כל האטרקציות הכי שוות במקום אחד!

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

    חייגו 0542281109