מיתוגים

כיום השקעה במיתוג האירוע לא פחות חשוב מהקפדה על הקייטרינג והמוסיקה באירוע. אם אתם רוצים שהחתונה, בר מצווה או בת מצווה יהפכו לאירוע בלתי נשכח, אתם חייבים להתאים את מיתוג האירוע החל מהזמנות האירוע ועד למזכרות הקטנות שהאורחים הולכים איתם בסוף הערב. חברתנו מייעצת ומלווה מיתוג לחתונה, מיתוג לבר מצווה, מיתוג לבת מצווה ומיתוג אישי לאירועים שונים. נשמח לכוון אותך בכל תהליך מיתוג האירוע.

תמונות מאירועים

מה חשוב לדעת?

באילו דרכים ניתן לשדרג מיתוג של אירוע?

המטרה המרכזית של מיתוג אירועים היא לחבר את המוזמנים באירוע לבעל השמחה או היעד העסקי של אירוע החברה. יש מגוון דרכים שבהן ניתן לשדרג את המיתוג באירוע ולהפוך אותו לאירוע בלתי נשכח כגון: הזמנות ממותגות לאירוע, שילוט ממותג, תפריט אישי לכל מוזמן, פתקיות הושבה ממותגות, מזכרות ממותגות לאורחים בחתונה, מדבקות מיתוג ליום הולדת, שקיות הפתעה ממותגות, פוסטרים ממותגים לבת מצווה, כרטיסיות תודה ועוד.

כיצד לבחור חברת מיתוג אירועים?

בחירה של חברת מיתוג אירועים מתחילה בשיחת טלפון ראשונה. תדרשו לספר לנציג החברה על סוג האירוע שלכם (חתונה, בר מצווה, בת מצווה, אירוע עסקי וכו') ולפרט לו על החזון שלהם מהאירוע. במהלך השיחה הראשונית תקבלו מנציג החברה את ההמלצה שלו על מיתוג האירוע. במידה והחזון של חברת המיתוג עולה בקנה אחד עם החזון שלכם, כדאי לבקש לראות דוגמאות להמחשה של אביזרי המיתוג השונים, ואז תוכלו לקחת החלטה לגבי בחירת חברת המיתוג.

מה עוד חשוב לדעת על מיתוג לאירועים?

לוקח זמן להכין מיתוג לחתונה, בר מצווה, בת מצווה וכו'. בדרך כלל לוקח לחברה מקצועית שיודעת את העבודה כחודשיים להכין את כל חלקי מיתוג האירוע, בתקופות הביקוש אפילו קצת יותר. לכן, אם ברצונכם להשקיע במיתוג האירוע יהיה אליכם ליצור קשר עם חברת מיתוג כמה שיותר מוקדם, ההמלצה היא לפחות 3 חודשים לפני מועד האירוע, על מנת להבטיח שתקבלו את המיתוג הטוב ביותר לאירוע.

צור קשר

כל סוגי האטרקציות לכל סוגי האירועים במקום אחד – רק טוב יותר! 

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים