הזמנות לאירועים

ההזמנות לאירוע הן הדבר הראשון שהמוזמנים שלכם רואים כשהם מקבלים הודעה על האירוע המשמח הקרב ובא. לכן, חשוב לעשות רושם ראשוני טוב עם הזמנות מעוצבות. חברתנו מציעה לכם מגוון רחב של הזמנות לחתונה, הזמנות לבר מצווה, הזמנות לבת מצווה ועיצובי הזמנות בהתאמה אישית. צרו איתנו קשר לייעוץ והכוונה לגבי עיצוב הזמנות האירוע שלכם.

תמונות מאירועים

[elfsight_instagram_feed id="16"]

מה חשוב לדעת?

כיצד בוחרים את עיצוב ההזמנה המתאים ביותר לאירוע?

יש מגוון רחב של עיצובים הזמנות לחתונה, בר מצווה ובת מצווה שפשוט לפעמים ממש קשה לבחור. בכדי למצוא את עיצוב ההזמנה המתאים ביותר עבורכם, יש קודם כל לבחור בקטגוריה המתאימה: הזמנות לחתונה, הזמנות לבר מצווה או הזמנות לבת מצווה וכו'. לאחר מכן יש לעבור על כל דוגמאות העיצובים ולעשות רשימה של עשרת העיצובים הכי יפים לדעתם. לאחר מכן יש לפנות לחברת עיצוב ההזמנות ולבקש להתייעץ עם נציג שיעזור לכם בבחירה של אחד מהעיצובים שכללתם ברשימה.

מה הופך הזמנה ליוקרתית?

הזמנות יוקרתיות לחתונה ולבר/בת מצווה הם הדבר הכי מרשים שיש בתחום ההזמנות לאירועים. הזמנות יוקרתיות נבדלות מהזמנות רגילות במגוון משתנים כגון: איכות הנייר הרבה יותר גבוהה, חיתוך עיצוב ההזמנה נעשה בלייזר, העיצוב לרוב הוא מקורי ובהתאמה אישית, ההזמנה כוללת אפקטים בנייר כמו שינוי צבעים וכמובן הנראות הכולל של ההזמנות הרבה יותר יוקרתי.

מה עוד חשוב לדעת על הזמנות לאירועים?

דבר ראשון חשוב לדעת שמקבלים גם עותק דיגיטלי של ההזמנות בכדי לשלוח למוזמנים דרך הנייד, במקרים בהם לא ניתן להגיע פיזית בכדי לחלק את ההזמנה. אפשר גם לקבל מעטפות ביחד עם ההזמנות למשלוח בדואר. שבר שני שחשוב לדעת הוא, שהמחירים של הזמנות לאירועים משתנים בהתאם לעיצובים ולנייר שעליו מדפיסים. המחירים נעים החל מ-1 שקל ועד אפילו ל-20 שקלים להזמנה.

צור קשר

כל סוגי האטרקציות לכל סוגי האירועים במקום אחד – רק טוב יותר! 

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים