הדפסת חולצות וכובעים

רוצים לשדרג חתונה, בר מצווה, בת מצווה או יום הולדת במתנה מקורית שהאורחים יכולים לקחת איתם הביתה לאחר האירוע? כובע או חולצה עם הדפס מצחיק ומקורי היא מזכרת נהדרת לאורחים שגם מוסיפה לאירוע עצמו. האורחים רוקדים ברחבה עם הכובעים והחולצות המודפסות, מה שמכניס מצב רוח טוב והרבה הומור לחלק הריקודים באירוע. חברתנו מעניקה מגוון רחב של הדפסים מקוריים על כובעים וחולצות שישדרגו כל אירוע.

תמונות מאירועים

מה חשוב לדעת?

מהם סוגי הכובעים והחולצות שניתן להדפיס עבור אירוע?

חולצות מודפסות לחתונה, בר מצווה, בת מצווה, יום הולדת ואירועים עסקיים הן חולצות לבנות באיכות טובה שניתן בקלות להדפיס עליהם כל מה שבעל השמחה ירצה. לרוב בוחרים הדפס קבוע מראש מקטלוג החולצות של הספק, אך ניתן גם לבצע הדפסה אישית ייחודית. הכובעים לחתונה מגיעים בשלל צורות, החל מכובע מצחייה ועד לכובע מגבעת. ניתן להדפיס עליהם הדפסים מצחיקים שונים או הדפסה ייחודית הרלוונטית לאירוע.

איך בוחרים כובעים וחולצות מודפסות לאירוע?

הדבר הכי חשוב בעת בחירת חולצות וכובעים מודפסים הוא איכות החולצות והכובעים. רצוי שהחולצות יהיו חולצות לבנות 100% כותנה מיצרן המייצר חולצות איכותיות שלא יהרסו אחרי כמה כביסות. הכובעים צריכים להיות מחומר עמיד שאינו דוהה מחשיפה לשמש ומים. יש גם לשים לב להדפסה עצמה, אשר צריכה להיות מבוצעת דרך מדפסת מקצועית המותאמת להדפסה על חולצות וכובעים.

מה עוד חשוב לדעת על הדפסת חולצות וכובעים לאירועים?

במידה ואתם מזמינים חולצות מודפסות לחתונה וכובעים לחתונה, אנו ממליצים להזמין מגוון של הדפסים עבור האורחים. לדוגמה חלק מההדפסים לבני המשפחה והחברים של החתן עם הכיתוב "מהצד של החתן" וחלק מההדפסים לבני המשפחה והחברות של הכלה עם הכיתוב "מהצד של הכלה". עוד חשוב לדעת שבדרך כלל ניתן להזמין חבילת חולצות וכובעים במחיר זול יותר מאשר לקנות חולצות וכובעים בנפרד, אז בדקו עם הספק לגבי מבצעי חבילות של חולצות וכובעים עם הדפס.

צור קשר

כל סוגי האטרקציות לכל סוגי האירועים במקום אחד – רק טוב יותר! 

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים