בר מתוקים לחתונה – 8 רעיונות לעיצוב עמדת המתוקים בחתונה

בר המתוקים בחתונה חייב להיראות מרשים לפחות כמו שהוא מתוק, ולכן, חשוב לתת המון מחשבה גם על העיצוב שלו. להלן מספר רעיונות נפלאים לעיצוב שמשדרגים כל בר מתוקים לחתונה.

הכנת בר מתוקים לחתונה היא דרך מצוינת להבטיח שהאורחים בחתונה יחזרו הביתה מאושרים בסוף הערב. לא במקרה יותר ויותר זוגות בוחרים להכין עמדת מתוקים בנוסף לחלק הקינוחים של מתחם האירועים, במיוחד בחתונות עם כמות גדולה של מוזמנים.

בעוד שהכי חשוב לדאוג שעמדות המתוקים יציעו את הממתקים האיכותיים והטעימים ביותר, אסור לשכוח שהרבה מהמשיכה של אטרקציית בר מתוקים היא גם וויזואלית. כך שמומלץ להשקיע גם בעיצוב עמדות המתוקים בחתונה.

רוצים לשדרג את עיצוב בר המתוקים בחתונה? להלן כמה רעיונות עיצוב נפלאים שיכולים לשדרג את מראה בר המתוקים בחתונה שלכם.

1. בר מתוקים לחתונה עם כיתוב גדול

דרך מצוינת לתפוס את תשומת לב האורחים בחתונה ולמשוך אותם לעמדות המתוקים היא על ידי העמדת עמדות עם כיתוב גדול ומושך.

לדוגמה, ניתן לראות בתמונה הבאה עמדת גלידה עם כיתוב גדול של "ICE CREAM" שמזמין את האורחים לבוא ולטעום גלידה טעימה ומתוקה.

בר מתוקים לחתונה – עמדות עם כיתוב גדול
בר מתוקים לחתונה – עמדות עם כיתוב גדול

2. עיצוב בר המתוקים עם בלונים

רוצים לעצב בקלות ובזול בר מתוקים לחתונה? סידור בלונים הוא הפתרון המושלם. לחתונה מומלץ לעצב את בר המתוקים עם סידור בלונים בצבעי לבן וזהב. ניתן גם לרכוש בלונים בצורת אותיות המאייתים את שם הכלה והחתן או מאייתים מילים כמו "מזל טוב", "אהבה" וכו'.

3. עיצוב בר המתוקים עם פרחים

עוד דרך מצוינת לשדרג את המראה של עמדת מתוקים היא על ידי סידור פרחים. ניתן ליצור סידור פרחים גדול במרכז בר המתוקים היושב באגרטל ענק, להעמיד קיר פרחים כרקע לעמדת המתוקים, לפזר עלי ורדים על רצפת עמדת המתוקים וכו'.

4. עיצוב בר מתוקים עם תאורה

אלמנטים של תאורה משדרגים את עיצוב עמדות המתוקים ומעניקים להן מראה מושך ומרהיב. יש מגוון רחב של רעיוניות מקוריים לשימוש בתאורה לעיצוב עמדות מתוקים כגון תאורת לד בצבעים בבסיס הבר, מנורות מהבהבות, שנדלירים בעיצובים יוקרתיים, שלט אותיות "מזל טוב" מואר ועוד.

5. עמדות מתוקים עם ריהוט וינטג'

ריהוט בעיצוב וינטג' יכול לתת המון יוקרה לעמדת המתוקים. במידה ויש לכם שידה או מזנון ישן בעיצוב ייחודי, מומלץ לשקול לעשות את המאמצים בלהוביל את הריהוט למתחם האירועים בשביל עמדות המתוקים בחתונה.

6. עיצוב הבר בדומה לצבעי הממתקים

רעיון מקורי ונפלא לחתונות הוא עיצוב עמדת המתוקים והממתקים המוגשים בעמדה בצבעים דומים. למשל, קונים ממתקים רק בצבעי לבן ושחור, ובמקביל, מעצבים את עמדת המתוקים בצבעי שחור ולבן. כך מקבלים עמדת מתוקים מעוצבת בצורה מאוד יוקרתית ומיוחדת.

7. תמונות של החתן והכלה בעמדת המתוקים

דרך מצוינת לעצב את עמדת המתוקים ובמקביל ליהנות ממיתוג אישי לחתונה היא על ידי שימוש בתמונות של החתן והלכה בבר המתוקים. ניתן להציב למשל תמונת רקע גדולה בעמדת המתוקים של החתן והכלה המודפסת על קנבס, להדפיס תמונה של החתן והכלה על כלי ההגשה בעמדת המתוקים, להעמיד תמונות קטנות של החתן והכלה בין הממתקים בבר וכו'.

8. קיר דונאטס במקום בר מתוקים

בר המתוקים לא חייב תמיד להיראות כמו בר מתוקים. יש כל מני דרכים עיצוביות מקוריות שמאפשרות לצאת קצת מן המחשבה המקובעת של בר מתוקים סטנדרטי.

לדוגמה, בהרבה חתונות ניתן לראות אטרקציה חדשה הנקראת "קיר דונאטס" שבוא מסודרים דונאטס בטעמים מתוקים שונים על קיר בצורה עיצובית מרשימה.

קיר דונאטס לחתונה
קיר דונאטס לחתונה