בר מתוקים לבת מצווה – עצות מועילות לעמדות מתוקים לבת מצווה

שוקלים להכין עמדת ממתקים או להשכיר בר מתוקים לבת מצווה? יש לנו מספר עצות מועילות שכדאי להכיר על הכנה והשכרת עמדות ממתקים לבת מצווה.

אטרקציית בר מתוקים לבת מצווה הפכה בשנים האחרונות לאחת האטרקציות המבוקשות ביותר. אירועי בת מצווה פשוט לא מרגישים אותו דבר בלי עמדות ממתקים המוסיפות המון מתוק, ואנו בטוחים שאם ביתכם חוגגת בקרוב בת מצווה, אתם שוקלים להכין או להשכיר עמדת מתוקים לאירוע.

הורים רבים אינם בטוחים כיצד הם יכולים להכין לבדם עמדת ממתקים או להשכיר בר מתוקים לאירוע בת מצווה. אז במיוחד עבור הורים שכאלו, החלטנו לרכז מספר עצות מועילות על הכנה והשכרת בר מתוקים לבת מצווה:

1. רצוי לתת לאנשי מקצוע להכין בר מתוקים

תחילה נציין, שהדרך הטובה ביותר להבטיח את עמדות המתוקים המושלמות ביותר לאירוע בת המצווה היא על ידי העסקת חברת אטרקציות המתמחה בשירותי בר מתוקים לאירועים. כמו שאתם מעסיקים חברת קייטרינג להכנת המאכלים באירוע בת המצווה, כך כדאי גם להעסיק חברה בעלת ניסיון בהכנת עמדות מתוקים.

המומחים בתחום יודעים בדיוק אילו ממתקים לקנות, מהיכן לקנות את הממתקים במחיר הזול ביותר, כיצד לעצב את עמדת הממתקים באירוע ואילו תוספות מיוחדות כדאי לשקול להוסיף לעמדות הממתקים.

2. כדאי לקנות ממתקים פופולאריים

במידה ורוצים שבר הממתקים יהיה הצלחה גדולה באירוע בת המצווה, מומלץ להתמקד בממתקים הפופולאריים ביותר. הממתקים שהילדים הישראלים, וגם הרבה מהמבוגרים, הכי אוהבים. כך ניתן להיות רוגעים שכולם יזכרו לטובה את בר המתוקים באירוע.

דוגמאות לממתקים פופולאריים שמומלץ לכלול בעמדות המתוקים:

  • סוכריות מתוקות בצבעים
  • מאכלי גומי בצורות
  • ממתקי ליקוריץ
  • סוכריות על מקל
  • ממתקי שוקולד חלב
  • סוכריות טופי

3. מלאו את עמדת המתוקים עם מגוון רחב של ממתקים

ציינו לעיל שמומלץ לבחור בממתקים הפופולאריים ביותר, אך במקביל לכך, חשוב גם לדאוג להציע בעמדות המתוקים מגוון רחב של ממתקים מכל סוגים. זאת בכדי להבטיח שלכל אורח באירוע בת המצווה יהיה משהו שהוא אוהב.

לדוגמה, מומלץ לכלול בבר המתוקים גם סוכריות חמוצות עבור קהל האורחים שמעדיף ממתקים חמצמצים.

4. עיצוב עמדות המתוקים לאירוע בת מצווה

עמדות מתוקים לא רק צריכות להציע את הממתקים הכי טעימים, אלא, הן חייבות גם להיות מאוד מושכות לעין. זה לא מספיק רק להעמיד את הממתקים בכלי הגשה על שולחנות. חובה לעצב את עמדות המתוקים לאירוע בת מצווה.

בדרך כלל נהוג לעצב בר מתוקים לבת מצווה בצבעי ורוד וסגול, לצד אלמנטים עיצוביים מרשימים כגון לבבות, בלונים, מפות בצבעים ועוד. להלן דוגמה מצוינת לעיצוב עמדות מתוקים לבת מצווה.

בר מתוקים לבת מצווה – עיצוב מותאם בצבעי ורוד
בר מתוקים לבת מצווה – עיצוב מותאם בצבעי ורוד

5. קחו הצעות מחיר ממספר חברות אטרקציות

החלטתם להשכיר חברה המתמחה בהכנת עמדות מתוקים לבת מצווה? חשוב לבקש הצעות מחיר ממספר חברות אטרקציה וקייטרינג לפני שסוגרים עם חברה על הכנת בר המתוקים לאירוע.

רק לאחר השוואת מחירים מקיפה בין החברות המתמחות בשוק עמדות המתוקים לאירועים תוכלו להיות בטוחים שקיבלתם את המחיר הטוב ביותר. וזכרו, תמיד יש מקום לנהל משא מתן על עלויות השכרת בר המתוקים ומלאי הממתקים.

6. חפשו מבצעים על ממתקים

החלטתם לנסות להכין עצמאית עמדות מתוקים לאירוע בת המצווה? הדרך הטובה ביותר להצליח לחסוך בעלויות הכנת בר המתוקים היא על ידי מציאת המבצעים הטובים ביותר על ממתקים.

ספקי ממתקים תמיד יוצאים במבצעים מיוחדים על סחורה בהתאם לשינוי המלאי שלהם. אם תתחילו מוקדם לחפש מבצעים על ממתקים לאירוע, יש סיכוי גבוה שתוכלו לחסוך המון כסף על בר המתוקים.

7. מומלץ להשקיע בכלי הגשה עבור בר המתוקים

הורים שמעצבים עמדות מתוקים באופן עצמאי צריכים לדעת שכלי הגשה הם חלק חשוב בהצלחת בר המתוקים. לקיחת הממתקים במהלך האירוע צריכה להיות קלה ונוחה לאורחים. שימו דגש על הדרך שבה כל סוג ממתק בבר המתוקים מוגש.

לדוגמה, אם רוצים להגיש סוכריות קטנות ומתוקות אז מומלץ להגיש אותם בכלי אחסון גדול עם כף שמאפשרת להוציאן בקלות.

כלי הגשה לבר מתוקים
כלי הגשה לבר מתוקים